Szerintem...
Megszokhattuk már, hogy az év felénél elfogy Budapest pénze és a főpolgármester rendszeresen az állam segítségét kéri.
(tovább…)
Ne álmodj!
Rettegj, ha más vagy!
Ha nem olyan, mint ők!
(tovább…)
Értem én, amit mond, de nagyon kell figyelnem arra, hogy ne ragadjon teljesen magával hadaró lendülete.
(tovább…)
Azt nem tudom, hogy lehet-e egy pártot porig rombolni és új alapokon ismét felépíteni.
Csak azt, hogy a szocik kénytelenek lesznek.
(tovább…)
Miért? Buknak?
Bizony! Mint Rottenbiller!
(tovább…)
Mobil nézetre váltás
Teljes nézetre váltás