Az emberek a pénztárcájuk szerint szavaztak. Azaz a kis-moszkvai panelprolik átálltak a másik oldalra?
Persze ezért is a válság a hibás.
Az emberek a pénztárcájuk szerint szavaztak. Azaz a kis-moszkvai panelprolik átálltak a másik oldalra?
Persze ezért is a válság a hibás.